Egzaminy/Informacje
INFORMACJA DOTYCZĄCA STROJU OCHRONNEGO NA KATEGORIE MOTOCYKLOWE

Prosimy pamiętać, że jednym z warunków przeprowadzenia egzaminu praktycznego w zakresie prawa jazdy
kat. AM, A1, A2, A, jest zapewnienie przez osobę egzaminowaną odpowiedniego stroju ochronnego w postaci:

a) obuwia pełnego, zakrywającego stopę, wiązanego lub zapinanego na klamry, rzepy lub zatrzaski
 lub obuwia typu motocyklowego
b) spodni z długimi nogawkami
c) kurtki z długimi rękawami zapinanej na suwak, guziki lub zatrzaski
d) rękawic zakrywających całe dłonie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób przystępujących do egzaminów państwowych na prawo jazdy kategorii ciężkich, stwarza możliwość zapoznania się z infrastrukturą oraz pojazdami egzaminacyjnymi Ośrodka kategorii B+E, C i C+E.
 
 
 
 
Oferta obejmuje bezpłatne, 30-minutowe zapoznanie się z infrastrukturą i pojazdami, pod nadzorem pracownika obsługi technicznej Ośrodka, od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00 – 18:00.

Zapisy osób chętnych do skorzystania z oferowanej usługi prowadzone są w Dziale Obsługi Technicznej w godz. 8:00 – 16:00, nr tel.: +48 67 212 07 85+48 67 212 07 85 lub +48 601 618 284+48 601 618 284
Zapoznaj się
z Ofertą Szkoleniową
Ośrodka ...


                                                            Polityka Prywatności
Szanowni Państwo! W niniejszym serwisie internetowym wykorzystujemy pliki cookies, szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności . Korzystając z witryny wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie zebranych informacji i umieszczanie plików cookies na waszym urządzeniu końcowym. Wyrażenie Państwa zgody odbywa się automatycznie na podstawie ustawień wykorzystywanej przez Państwa przeglądarki internetowej.