Szkolenia i Kursy/Szkolenie Kandydatów na DIAGNOSTÓW SAMOCHODOWYCH
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę wykładowców, która zapewnia prowadzenie tego szkolenia na wysokim poziomie.


Szkolenie realizowane będzie, zgodnie z programem w ciągu 116 godz.


Cena szkolenia dla jednej osoby 2500,00 PLN. 


Zapraszamy osoby zdecydowane uzyskać atrakcyjny zawód !


Zapraszamy osoby z całego kraju!

 

Dla osób z poza naszego regionu, pomagamy w rezerwacji zakwaterowania na terenie Piły,  w przystępnych cenach już od 30 PLN za dobę.


Zapisy i szczegółowe informacje:

w siedzibie WORD w Pile ul. Lotnicza 6, wejście "B" przy bramie wjazdowej oraz pod tel. +48 67 212 07 84.


 

Planowany termin szkolenia: nabór trwa

 

Wymogi dla kandydata na diagnostę SKP

 

Diagnostą uprawnionym do wykonywania badań technicznych pojazdów może być osoba, która spełnia jeden z następujących warunków:

 

· wyższe wykształcenie w obszarze nauk technicznych o specjalności samochodowej i udokumentowane 6 miesięcy praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów

 

· średnie wykształcenie techniczne o specjalności samochodowej i udokumentowany rok praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów


· wyższe wykształcenie w obszarze nauk technicznych o specjalności innej niż samochodowa i udokumentowany rok praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów


· średnie wykształcenie techniczne o specjalności innej niż samochodowa i udokumentowane 2 lata praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów.

 

Zgodnie z dodanym art. 84 ust. 2c do ustawy – Prawo o ruchu drogowym, z obowiązku odbycia szkolenia będą zwolnione osoby, które ukończyły studia wyższe w obszarze nauk technicznych obejmujących wiedzę i umiejętności w zakresie diagnostyki samochodowej.

Zapoznaj się
z Ofertą Szkoleniową
Ośrodka ...


                                                            Polityka Prywatności
Szanowni Państwo! W niniejszym serwisie internetowym wykorzystujemy pliki cookies, szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności . Korzystając z witryny wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie zebranych informacji i umieszczanie plików cookies na waszym urządzeniu końcowym. Wyrażenie Państwa zgody odbywa się automatycznie na podstawie ustawień wykorzystywanej przez Państwa przeglądarki internetowej.